Hlavná stránka    Eshop    Novinky       Váš názor    Cenník    Akcia    Veľkoobchod    Kontakt


Všetky výrobky nakupujte v eshope www.gravirshop.sk
gravírovanie

Menovky na odevVšetky výrobky nakupujte v eshope www.gravirshop.sk
gravírovanie
Nezabudnite, že vo vašej prevádzke musia byť zamestnanci označení odevom alebo menovkou tak, aby boli odlíšení od zákazníkov. Ak máte akúkoľvek prevádzku, do ktorej majú prístup aj zákazníci, potom vaši zamestnanci musia mať nejaké označenie, ktoré ich odlíši od zákazníkov. Týka sa to napríklad obchodov a predajní, kde sa predáva tovar, ale aj prevádzok, v ktorých sa poskytujú služby (reštaurácie, servisy, kaderníctva…). Povinnosť sa vzťahuje nielen na všetkých zamestnancov, ktorí prichádzajú do styku so zákazníkmi, ale aj na majiteľov či manažérov.Nariaďuje to Zákon o ochrane spotrebiteľa č. 2007/250. Ten hovorí, že:
„predávajúci a jeho zamestnanci v prevádzkarni, ktorí prichádzajú do styku so spotrebiteľom, musia mať označenie alebo odev, ktoré ich odlíši od spotrebiteľa; táto povinnosť sa nevzťahuje na predaj na trhových miestach.“
V praxi túto povinnosť môžete zabezpečiť napríklad tak, že: zamestnanci budú nosiť uniformu alebo iné oblečenie, ktoré jasne odlišuje zamestnanca od zákazníkov – napríklad vo firemných farbách alebo s logom firmy (stačí napríklad tričko s logom firmy), zamestnanci budú nosiť menovky na oblečenie či iný identifikačný štítok alebo visačku. Zákon neprikazuje, aby boli zamestnanci označení menom, takže stačí menovka s označením „predavač“, „asistent“, či „brigádnik“. Ak je ale na menovke meno zamestnanca, zlepšuje to imidž vašej firmy a buduje lepšiu dôveryhodnosť.

Menovky na odev objednávajte v eshope
Game info
Dátum pridania:
27-01-2017

82 x zobrazené Menovky na odev

Najhľadanejšie tagy k tomuto príspevku: menovky na oblečenie  menovky na odev
Komentáre na facebook